[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Xhaka ka një mesazh për Behramin (Foto)Granit Xhaka është i zhgënjyer që sërish nuk do të mund të luaj për Arsenalin

Mesfushori Granit Xhaka e ka shprehur edhe një herë tjetër dëshpërimin e tij që nuk mund të luaj për Arsenalin, për shkak të suspendimit nga FA.

Por, ai shpreson në tre pikë dhe ka mirëpritur shokun e tij të Kombëtarja e Zvicrës, Valon Behrami.

“Nesër do të jetë ndeshja ndaj Watfordit. Sërish i obliguar që të mbështes bashkëlojtarët nga tribuna. I bindur që tre pikët do të jenë të tonat. Shoku im Beharimi nga Watford, je i mirëpritur”, shkruan Xhaka në Instagram.

Image