[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vret foshnjen e tij pastaj veten, live në FacebookNjë person nga Tajlanda ka filmuar veten dhe e ka postuar live në Facebook, teksa e ka vrarë vogëlushen e tij dhe pastaj veten, kanë deklaruar nga policia në Tajlandë, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova.

 

 

21 vjeari ka vrarë vajzën e tij, pastaj veten, në një hotel në Phuket, pas, siç është thënë, një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij.

 

Facebook ka dërguar ngushëllime familjarëve ndërsa ka bërë të ditur që përmbajtja e videos është larguar nga rrjeti social.