Vras’ja që tronditi vendin/ Si u privua nga jeta Liridona Ademaj-Murseli?

    29 Nëntor 2023. Liridona Ademaj-Murseli vritet në makinë, në rrugën “Dalip Alshiqi”. Po shkonte në shtëpi bashkë me bashkëshortin dhe fëmijët. Ngjarja e së mërkurës mbrëma ka tronditur opinionin në Kosovë.   Vrasja e dyshimtë e Liridonës ka aktivizuar menjëherë Policinë në gjetjen e dorasit. “Raportohet se viktima femër kosovare, derisa ka qenë … Vazhdoni me leximin e Vras’ja që tronditi vendin/ Si u privua nga jeta Liridona Ademaj-Murseli?