[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vjosa Osmani në një organizim me Avdullah Hotin e Anton Qunin 

U.d e presidentit, Vjosa Osmani është parë sot në manifestimin qendror të FSK-së në krah të ish-partiakëve nga LDK-ja, dy nënkryetarëve të subjektit, Anton Qunit dhe Avdullah Hotit, raporton Gazeta Botapress.

Osmani në cilësinë e u.d të presidentit, Quni si Ministër në detyrë i Mbrojtjes dhe Avdullah Hoti si kryeministër në detyrë kanë marrë pjesë në këtë organizim ku i pranishëm ishte edhe kreu i Skenderajt Bekim Jashari.

Kjo është paraqitja e parë ku Hoti është parë nën shoqërimin e Osmanit si liderë të vendit pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme të 14 shkurtit./Botapress/