Vjen edhe reagimi i Hasanit – “Kur jau fitojke Komunën pa balotazh ju doke i mirë…”

Ish-kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e NISMA-s, Xhemajl Hasani, ka shpeshtuar reagimet në lidhje me ngjarjet e ditëve të fundit në Komunën e Podujevës si dhe degën e VV-së në Podujevë.

Këtë herë, reagimi i Xhemajl Hasanit vjen pas shprehjes së pakënaqësive brenda VV-së me kryetarin Bulliqi.

“Kur jau fitojke Komunen pa balotazh ju doke i mire…” – shkroi Hasani ndër të tjera.Hasani poashtu shtoi që ajo fitore kishte ndikuar më pas edhe në zgjedhjet nacionale./Botapress.info/

ngjashme