[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vjedhje e rëndë në një bastore në Prishtinë (Foto)Botapress, 24 Prill

 

Në një bastore në Prishtinë ka ndodhur një vjedhje e rëndë mbrëmjen e kaluar, shkruan Botapress.

 

 

Në bastoren “lottsport” në rrugën “Regjep Mala” në Prishtinë ka ndodhur një vjedhje e rëndë.

Sipas burimeve të Botapress në këtë bastore janë vjedhur disa televizor, por besohet që ka pasur edhe vjedhje të të hollave.

Ky burim i Botapress thotë që pronari i këtij lokali nuk ka dhënë detaje tjera të kësaj vjedhje.

Policia e Kosovës ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka bërë eksaminimin e duhur. / Botapress.info

 

 

r