[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vitet kalojnë dhe ajo vazhdon të… zhvishet (Foto +16)Vitet kalojnë dhe ajo ka shpenzuar mijëra sterlina për operacione plastike.

Para dy dekadash ishte ëndrra e shumë britanikëve, por Katie Price vazhdon ta mbajë zgjuar imagjinatën.

Modelja 39-vjeçare ka pozuar sërish për një kalendar erotik.