Virusi po bënë kërdi në Kosovë, sot ka të vdekur dhe shumë raste…

Për 24 orë tre persona kanë vdekur, te prekur me virusin Covid. Ministria e Shëndetësisë njofton edhe për 978 raste të reja pozitive. LEXO EDHE KETE Publikohet fotografia e mërgimtarit që privua nga jeta në Skënderaj Aktualisht kemi 9 mijë e 300 raste aktive. Teksa njoftohet për shërimin e 1 mijë e 83 personave. Njoftimi … Vazhdoni me leximin e Virusi po bënë kërdi në Kosovë, sot ka të vdekur dhe shumë raste…