[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vildanja publikon foto seksi, por harron se nuk i ka hequr qimet e të pasmeve (Foto)Një tjetër set fotografik provokues nga Vildane Zeneli.

Modelja shqiptare e vendosur në Amerikë ka kënaqur fansat e saj në Instagram teksa ka postuar një seri fotosh të nxehta vetëm me të mbathura të zeza dhe një bluzë ‘crop top’ ngjyrë mishi. Por sikundër ne stafit të intv.al sytë nuk na tradhëtojnë asnjëherë, pasi shijuam fotot në fjalë vumë re se në njërën prej tyre se në të pasmet bombastike të Vildanes kishte një detaj që nuk shkonte.

Nëse nuk e keni kuptuar ende, e kemi fjalën për pjesën brenda rrethit të kuq. Nuk jemi të sigurt nëse është thjesht punim i keq në Photoshop apo natyrë paksa leshatore e modeles, megjithatë për një femër si Vildane Zeneli që të pasmet i ekspozon nga mëngjesi deri në darkë, kjo foto padyshim përbën habi. Hmm mos ndoshta kjo është edhe arsyeja pse profili i saj në Instagram u kthye brenda natës nga publik në privat?!