[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

VIDEO+18/ Prezantuesja e njohur thyen rrjetin, poston video intime me të dashurinKoha e rrjeteve sociale i ka mundësuar njerëzimit t’i shohë disa nga sjelljet më të pazakonshme të cilat jo gjithkush mund t’i bëjë.

Për shembull, gjesti i fundit nga Holly Hagan është një nga këto veprimet të cilat tentojnë ta thyejnë rrjetin por marrin një kundërpërgjigje krejt tjetër, transmeton ORAinfo.

Ajo gjendet në Tajlandë për pushime me të dashurin të cilin nuk kishte hezituar ta incizonte deri sa ajo dhe ai ishin krejtësisht të zhveshur në shtrat.

E ndjekësit nuk kanë munguar me komentet e tyre kritikuese nuk i thënë se i ka bërë të ndjehen në siklet me pamjet e tilla.