Video që nuk e keni parë ende nga dasma e Shkelzenit dhe Arminës

E gjithë vëmendja ka qenë dje tek dasma e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlani. Çifti i dha fund beqarisë dhe kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Videot dhe foto nga dasma e tyre janë bërë virale në të gjithë rrjetet sociale.Ne po ju sjellim një moment që nuk e keni parë ende. LEXO EDHE KETE … Vazhdoni me leximin e Video që nuk e keni parë ende nga dasma e Shkelzenit dhe Arminës