[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vetëvritet një femër në PejëGjatë ditës së djeshme në Deçan të Pejës një femër ka kryer vetëvrasje. Ajo i ka dhënë fund jetës në dhomën e saj.

Njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë, dy karikator me 32-fishek dhe një gëzhojë.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.