Vera Ora publikon një video të rrallë të Rita Orës kur ishte fëmijë

Vera Ora, e ëma e këngëtares shqiptare, Rita Ora, tashmë ka fituar mijëra ndjekës në rrjete sociale me të cilët ndan imazhe e video të ndryshme.

Duke qenë se është shumë e afërt me fëmijët e saj, ajo shpesh publikon fotografi të ndryshme duke përfshira disa të tilla edhe nga fëmijëria.

E njëjta kësaj radhe ka shpërndarë një video të Elenës, Ritës dhe djalit të vetëm të saj, Donit.

Kjo duket të jetë realizuar kur Doni ishte shumë i vogël, derisa të tre shfaqen duke buzëqeshur para kamerës.

“Momente si këto”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë videos.

 

ngjashme