[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vëllai i cilit reper të njohur aktron Hitlerin (VIDEO)Reperi Fajt ka bashkuar në një vend dy dj shqiptar, Dj Dagz dhe DJ PM në projektin e tij të fundit Hit n’Ler.

Veç këngës që është pëlqyer mjaftë shumë nga publiku, artistët kanë sjellur një videoklip shumë interesant.

Por a e dini se vëllai i cilit reper është personi që luan Hitlerin në videoklip.

Këtë mund ta mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.