[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vedati shkruan për foren e shehrit t’Prishtinës (Foto)Humoristi i njohur Vedat Bajrami ka publikuar një fotografi nën shoqërimin e Osman Azemit dhe reperit Lumi B. Treni që tentoi të hyjë  në veri të  Kosovës së fundmi  duket që i ka shtyrë edhe fytyrat publike që të postojnë imazhe të cilat na kujtojnë këtë ngjarje, shkruan Indeksonline.

“Takatuf takatuf ty ty ty ,ktyneher forja e shehrit t’Prishtinës”, ka qenë mbishkrimi i Vedatit.