Vdes një burrë në Prishtinë derisa ishte bashkë me vëllain dhe shokun e tij

Një burrë ka vdekur në Prishtinë, derisa ishte bashkë me vëllain dhe shokun e tij. Pëmres raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se ka nisur hetimet për rastin. “HETIM I VDEKJES-Prishtinë 30.03.2023 – 14:00. Është raportuar se viktima mashkull kosovar ka ndërruar jetë deri sa ishte me vëllain dhe shokun e tij, ekipi … Vazhdoni me leximin e Vdes një burrë në Prishtinë derisa ishte bashkë me vëllain dhe shokun e tij