Vdes një 31-vjeçare nga Obiliqi, dyshohet se kreu vetëvrasje

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua 31-vjeçare dyshohet se ka bërë vetëvrasje në Obiliq. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:30, ku viktima ështv plagosur nga arma e zjarrit. E njëjta është transportuar në QKUK prej QKMF-së në Obiliq, ku dhe është konstatuar vdekja e saj. LEXO EDHE KETE Ky është punëtori që … Vazhdoni me leximin e Vdes një 31-vjeçare nga Obiliqi, dyshohet se kreu vetëvrasje