[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vdes Ceka, kuzhinierja e njohur 

Ka ndërruar jetë në moshën 80 vjeçare, kuzhinjera e njohur Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka. Ceka  ishte autore e librave të 1000 receta”, dhe “Receta me gatime tradicionale”.

Ajo la pas vetës një vajzë dhe dy djem./Botapress/