Varrimi bëhet nesër: Këta janë nënë e bir që humbën jetën pas vërshimeve në Pejë

Nesër pritet të bëhet varrimi i nënës dhe 5-vjeçarit që vdiqën pas vërshimeve në komunën e Pejës. Kjo tashmë është bërë publike edhe me afishe që janë shpërndarë nëpër qytetin e Pejës. Dy të vdekurit nga vërshimet janë: Dion Ademaj dhe Mirsada Ademaj. LEXO EDHE KETE E dhimbshme: Publikohen fotografitë e nënës dhe birit që … Vazhdoni me leximin e Varrimi bëhet nesër: Këta janë nënë e bir që humbën jetën pas vërshimeve në Pejë