[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vajza topless prish prezantimin e portretit të Donald Trump në Madrid (VIDEO)Paraqitja e një portreti prej dylli që përfaqësonte Presidentin e zgjedhur të SHBA-së Donld Trump, ka dështuar.

Kjo pasi në ato momente është shfaqur në shenjë proteste një aktiviste e cila ndërpreu një shfaqje të tillë e cila ishte përgatitur të mbahej në Muzeun Wax të Madridit.

Derisa të gjithë pritnin në muze që statuja prej dylli e Presidentit Trump, të zbulohej, gruaja u hodh në fushën e prezantimit teksa përdorte disa fjalë fyese.

Bëhet e ditur që portreti prej dylli që paraqet Presidentin e zgjedhur Donald Trump, mori kohë 75 orë punë.

Për më shumë ja pamjet kur aktivistja futet dhe ndërpret shfaqjen e paraparë për Presidentin Trump.