[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vajza shokohet kur sheh fotot porno të nënës në internet (FOTO +16)Një nënë britanike ka postuar disa foto provokuese duke vënë në siklet vajzën e saj.

Kathyrn Carman nga zona e Liverpulit festonte 50-vjetorin dhe vendosi ta bënte me një kalendar mjaft sensual.

“Dua të tregoj se jam ende e mrekullueshme pavarësisht viteve”, tha ajo.

Por vajza e saj Elise tha se ndjehet në siklet kur pa fotot e së ëmës në rrjetet sociale.