[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vajza e pyet te dashurin se çfarë plani ka për “Shën Valentin”, pergjigjja e djalit është epike … (Foto)Dje u festua dita e Shën Valentinit, dita e dashurisë, një traditë tashmë e përhapur përherë e më shumë në Shqipëri. Në këtë ditë të dashuruarit me mënyrat nga më romantike i dhurojnë njëri tjetrit dhurata, lule dhe çdo lloj mënyre tjetër për të shprehur dashurinë që ato kanë.
Por një shaka e “hidhur” është dhe ajo që na ka ardhur pranë redaksisë Shqipëriaime.al, ku një djalë i ka bërë një shaka aspak të bukur të dashurës së tij