[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vajza 3 vjeçare, del nga shtëpia në mes të natës, por ja çfarë ka ndodhur pastaj (Video)Kjo ngjarje e çuditshme duhet të jetë një mësim i mirë për kujdesin e prindërve ndaj fëmijëve të tyre.

Një vajzë e vogël, tre vjeçare kishte dalë nga shtëpia rreth orës 23:00 dhe kishte kaluar nepërmjet një rruge të zënë automjetesh.

Atje, punëtori i kishte telefonuar policisë të cilët kishin ardhur menjëherë pas telefonatës dhe e kishin marrë në stacion, ku pas rreth një ore kishin shkuar prindërit e saj.

Në debat e sipër mes policisë dhe prindërve, prindërit janë qortuar tej mase për moskujdesin e treguar ndaj vajzës së tyre të vogël./Lajmi.net/

Video