[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Urdhër nga Baton Haxhiu: Moderatorët e Klan Kosova duhet të lahen para se dalin në ekran“Asnjë prezentues dhe moderator i Klan Kosovës, nuk guxon të hyjë në emision pa bërë dush.”

Kështu ka thënë Drejtori Gjeneral i këtij televizoni Baton Haxhiu, për Al Jazeera, gjatë një dokumentari për Kosovën.

Klan Kosova, kabinat për dush i ka në zhveshtoret e veta ku nëpunësit e këtij televizioni, kryejnë tashmë një nga detyrat para se të fillojnë xhirimet për emisionet e tyre, transmeton gazetametro.net

Ky televizion në Kosovë, njihet për prezentueset e veta të bukura dhe ekstravagante, të cilat mund t’i shihni çdo ditë, nga edicioni i Parashikimit të Motit, Emisioni i Mëngjesit e deri te një nga emisionet më të shikuara të Showbizit në vend, të cilin e udhëheq e famshmja Liberta Spahiu.

Tashmë, së paku e dimë, që Liberta lahet çdo të premte dhe të shtunë deri sa përfundimisht kryen emisionin e saj ‘Prive’ që transmetohet të shtundeve në ora 19:00.