[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Upsss… Edhe Samanta pa të brendshme, i del “zogu” (FOTO)Samanta Karavella këngëtarja simpatike nga Shqipëria kohëve të fundit po thyen tabut.

Karavella njihet për zërin fantastik dhe njihet si femra më simpatike në Shqipëri.

Ajo së fundmi disi po thyen tabut duke dal si gjithë koleget e saja të zhveshura, si duket VIP-at tanë po dhezin më shumë me zhveshje se sa me veshje, shkruan Gazeta Blic.

Loading…

Një foto e saj po bën gjiro në rrjetin social Instagram ku era si duket ishte e fortë dhe i`a zbulon zogun dhe një pjesë të gjoksit.