[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Upps! Morena “harron” të veshë sutjenat (Foto)Bukuroshja dhe këngëtarja, Morena Taraku, këto ditë ka realizuar një set të fotografive.

Morena disa ditë me radhë ka postuar këto fotografi në rrjetin e saj social Instagram, transmeton gazeta Express.

Por, në këto fotografi duket sikur Morena ani pse nuk është zhveshur tërësisht, është e mbuluar me një këmishë të bardhë, vërehet se ajo nuk ka veshur sutjena.