[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ukshin Ismaili zgjidhet u.d i drejtorit të Spitalit të GjilanitUkshin Ismaili është emëruar ushtrues detyre i drejtorit të përgjithshëm të Spitalit të Gjilanit, raporton Gazeta Botapress.

Lajmin e ka konfirmuar Ismaili . Ai ka thënë se sot zyrtarisht ka pranuar detyrën e re.“Po nga dje jam emëruar u.d dhe sot zyrtarisht kemi bërë pranim-dorëzimin”, ka thënë ai.

Ismaili ishte drejtor klinik i Spitalit të Përgjithshëm të Gjilanit, ndërsa ka pranuar detyrën e u.d drejtorit nga Nisret Hajrullahu./Botapress/