[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Uaa! Motra e Afërdita Dreshajt ju lë pa frymë (Foto)Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka linja trupore shumë seksi.

Këtë si duket e ka trashëguar edhe motra e saj Jehona Dreshaj,transmeton Gazeta Express.

Jehona duket një vajzë shumë tërheqëse.

Këtë mund ta shihni edhe në fotografitë që ajo poston në profilin e saj në Instagram.