[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

U nda ministri Stavileci nga bashkëshortja apo jo?! Pamjet që ngrisin shumë dyshime! (FOTO)Muaj më parë u përfolë shumë, në lidhje me një ndarje të mundshme në mes ministrit Stavileci dhe bashkëshortes së tij.

Megjithatë kjo gjë nuk u konfirmua asnjëherë nga mediat, që raportuan për një lidhje të mundshme me bukuroshen Diana Avdiu.

E vetë ministri Stavileci e kishte zgjedhur heshtjen, duke mos e thënë asnjë fjalë, raporton Gazeta Blic.

Sidoqoftë, tash e sa kohë, ministri nuk e  ka bërë publike asnjë fotografi me bashkëshorten e tij, qoftë edhe në mesin e familjareve të tyre.

Por se a janë ata ende duke jetuar bashkë apo jo kjo mbetet ende në pikëpyetje…