[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Turpi i Vitit – Adem Grabovci, skandaloz në Pronto 2 [video]Përgjimet e vitit 2011 janë rishfaqur këtë verë, dhe ato e tregojnë ish-shefin e deputetëve të PDK-së, Adem Grabovci në kontroll të plotë të konkurseve publike.

Përtej kësaj, Grabovci në audio-xhirime shfaqet duke folur edhe me Hashim Thaçin e Kadri Veselin, si dhe duke fyer kundërshtarët e minoritetet.