[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tuna zbulon barkun e fryrë, sesion me të dashurin e saj (Foto)Njëra nga këngëtaret më të përfolura shqiptare, Altuna Sejdi – Tuna është duke jetuar ditët e saj më të mira.

 Këngëtarja shkupjane është në lidhje me Patris Berishën i cili është në filarmoni të Kosovës.

Ajo së fundmi ka zbuluar edhe barkun e fryrë, derisa ka postuar një foto në rrjetin social Instagram.

“Mëngjeset si ky ia vlejnë çdo pritje”, ka shkruar Tuna.

Fansat e këngëtares e kanë pëlqyer jashtëzakonisht shumë këtë fotografi dhe e kanë uruar për shtatzëni të mbarë Tunën.Tuna-Sejdi