Tronditet vendi: Ndërron jetë në spital 11-vjeçarja, zbardhen shkaqet e rënda

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Tiranë.Një 11-vjeçare e cila ra në kontakt me rrymën elektrike në banesë ka ndërruar jetë.

Sipas policisë, ditën e djeshme e mitura është paraqitur në Spitalin e Traumës për të marrë ndihmë mjekësore.Por 11-vjeçarja nuk ka mundur t’ia dalë dhe sot rreth orës 08:35 ka ndërruar jetë në spital.Lajmi konfirmohet nga stafi mjekësor.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Botapress.info/

ngjashme