Tronditet Prishtina: Një person bie nga një lartësia e madhe …

Një person ka rënë nga një objekt në Prishtinë në lagjen ‘Lakrishte’ në Prishtinë. Sipas burimeve të lajmi.net nga vendi i ngjarjes, personi që ka rënë ka pësuar lëndime të rënda Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe emergjenca, ndërsa viktima është dërguar menjëherë në spital. Gazeta ka kontaktuar me policinë e Kosovës, por … Vazhdoni me leximin e Tronditet Prishtina: Një person bie nga një lartësia e madhe …