Tronditet Drenasi, vdekje shumë e rëndë ndodhi atje

Një 19 vjeçar nga Drenasi ka vdekur në një aksident të rëndë në komunikacion Andrit Gjeli ka ndërruar jetë dje si pasojë e plagëve të marra. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë familjarët në rrjetet sociale. Aksidenti kishte ndodhur në rrugën Drenas-Skenderaj, ku dy persona pësuan lëndime të rënda dhe u dërguan në spital … Vazhdoni me leximin e Tronditet Drenasi, vdekje shumë e rëndë ndodhi atje