[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tronditet bota, vdes Ibrahim Tatlises?! (VIDEO)Këngëtari i njohur turk Ibrahim Tatlisis ka vdekur sot raportojn mediet turke. Megjithatë lajmi nuk është konfirmuar ende nga familjarët e tij dhe gjithçka që dihet është se ai deri sot ka qenë shumë i sëmurë.

Kujtojmë se këngëtari ishte plagosur para katër viteve për arsye biznesore, pasi që një nga biznesmenët e ndërtimit të banesave, thuhet se këngëtari 63-vjeçar nuk e kishte paguar për shërbimet e kryera, ndërsa krimineli është arrestuar dhe gjendet në burg.

https://youtu.be/15LhYu4rRNw