[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tronditet Barcelona, ylli i skuadrës mungon tri javë (Foto)uis Enrique, trajneri i Barcelonës, ka marrë një lajm të hidhur

Sipas të përditshmes sportive katallane, Mundo Deportivo, ka zbuluar se Javier Mascherano do mungoj dy deri në tri javë.

Argjentinasi është lënduar në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Atletico Madridit, gjatë një dueli me  Filipe Luisin, përcjell Express.

Mascherano nuk do të mund të luajë ndaj PSG’së në Ligën e Kampionëve, derisa në La Liga do të mungoj në ndeshjet ndaj Alavésit, Leganés dhe Atletico Madridit. /Express/