[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tronditëse kjo që u zbulua për Ziadin SelënSekretari gjeneral, Arben Taravari, sot në konferencë të jashtëzakonshme që është zhviluar pak para çastesh në selinë e LR-PDSh-së në Tetovë, theksoi se gjendja e Ziadin Selës është shumë stabile, dhe është jashtë rrezikut për jetë, gjendja e tij dukshëm sot është përmirësuar.

 
“Kryetari ynë është rrahur aq shumë, sa që sot mund mos të ishte gjallë, ai ishte zvarritur në korridorin e parlamentit, nga huliganët maqedonas, dhe të cilët mendonin se ai veçmë kishte vdekur, njofton TetovaSot.

Dëshira e Zotit, ka qenë që ai sot të jetë gjallë”, theksoi në konferencë të jashtëzakonshme, Arben Taravari.