[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Trondit Putin: I kemi prostitutat më të mira në botë, dhe në fakt ato… (FOTO)Vladimir Putin deklaroi pak ditë më parë se “Rusia ka prostitutat më të mira në botë”.

Dhe duket se ka të drejtë.

Dje në mbrëmje është mbajtur mbrëmja gala e atij që konsiderohet “Oskari i industrisë pornografike”.

Në shumicën e kategorive kanë triumfuar aktoret ruse.

Aktorja më e mirë pornografike ka dalë rusja Adriana Chechik, 25 vjeç.