[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Trezeguet kapet “mat” me prezantuesen shqiptare (Foto)Vajzat shqiptare duket se e kanë bërë për vete futbollistin e famshëm David Trezeguet. Ish-sulmuesi francez i Juventusit ka mbërritur në Tiranë dy ditë më parë, si pjesë organizimi për Champions League.

 

Por, kohën pas këtij eventi, Trezeguet e ka shfrytëzuar në club-et e kryeqytetit, aty ku vajzat e bukura nuk mungojnë. Dhe duket se ajo që e ka tërhequr vëmendjen e futbollistit të famshëm ka qenë pikërisht moderatorja Einxhel Shkira, e cila konsiderohet si një nga femrat më seksi të showbiz. Prezantuesja ka publikuar në rrjetet sociale foto dhe video nga takimi me David Trezeguet, ndërsa duket tejet e afërt dhe e lumtur përkrah tij.