Treni godet veturën në Prishtinë

Treni ka goditur një veturë gjatë ditës së sotme, në orët e pasdites në Prishtinë. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të hekurudhës, në rrugën mes Prishtinës dhe Fushë Kosovës. Mësohet se nuk ka pasur të lënduar, ndërkohë policia e Kosovës ka ndalur në vendin e ngjarjes. /Botapress.info/ LEXO EDHE KETE Vrasja e trefishtë në Gllogjan, ngritet … Vazhdoni me leximin e Treni godet veturën në Prishtinë