Tragjike: Humb jetën në Slloveni 26-vjeçari nga Klina, dyshohet se u mbyt në liqen

26-vjeçari nga Klina, Azdrim Krasniqi, ka vdekur tragjikisht jashtë Kosovës.Sipas mediave lokale, dyshohet se i riu është mbytur në një liqen në Slloveni. LEXO EDHE KETE Virusi po bënë kërdi në Kosovë, sot ka të vdekur dhe shumë raste… “Në moshën 26 vjeçare ka ndërruar jetë Azdrim Krasniqi nga fshati Përqevë e Klinës. Gazeta mëson … Vazhdoni me leximin e Tragjike: Humb jetën në Slloveni 26-vjeçari nga Klina, dyshohet se u mbyt në liqen