Tragjike: Humb jetën 15-vjeçari nga Mitrovica, bie nga ndërtesa

Një 15-vjeçar është rënë nga një ndërtesë në rrugën “Luan Haradinaj” në Mitrovicë dhe si pasojë e plagëve të marra ka vdekur. Avni Zahiti, zëdhënës në policinë rajonale të Mitrovicës ka thënë për Insajderin se kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të rastit. LEXO EDHE KETE Skandaloze: Një zëvëndësministër i Albin Kurtit kapet në … Vazhdoni me leximin e Tragjike: Humb jetën 15-vjeçari nga Mitrovica, bie nga ndërtesa