[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Topalli kundër Bashës: Unë kam mënyrë tjetër të të bërit opozitëJozefina Topalli, ish nënkryetarja e PD-së dhe njëherësh drejtuese e kuvendit, është shprehur sot se ajo ka një tjetër mendim sesi duhet bërë opozitë.

E ftuar në ‘News 24’ ajo ka folur rreth angazhimit të saj në parti teksa fton kreun e Partisë Demokratike të ndryshojë strategji në mënyrën se si po bën opozitë. “Unë kam mënyrë tjetër të të bërit opozitë, ndryshe nga z.Basha. Diçka duhet të ndryshojë”, tha ajo.