Tollovia në trafik, Robert Berisha ka një kerkesë për Përparim Ramën

Testimi i unnazës njëkahëshe sot në kryeqytet ka shkaktuar tollovi në trafik.Të shumtë kanë qenë ata që kanë reaguar dhe kanë ironizuar me kryeatrin e komuës së Prishtinës, Përparim Rama. Ndër ta edhe këngëtari Roert Berisha i cili përmes një videoje të publikuar në Instagramin e tij ka ironizuarme situtën madje ka kërkuar na Rama … Vazhdoni me leximin e Tollovia në trafik, Robert Berisha ka një kerkesë për Përparim Ramën