[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

‘Ti je gay’: Ja si i përgjigjet Lorik Cana!Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana ndër vite është përfolur për lidhje me një varg bukuroshesh shqiptare dhe jo vetëm.

Megjithatë ky fakt nuk i ka mjaftuar dikujt në Instagram që ta akuzojë futbollistin për të qenurit homoseksual.

Në lidhjen LIVE, një koment i tillë i ka ardhur Lorikut por ajo që ka rënë në sy ka qenë reagimi i tij.

Ish-kapiteni është treguar tejet i qetë duke mos zgjedhur ta injorojë komentin por t’i japë replikën e merituar.

‘Jo, jo jo! Nuk mendoj ashtu’ – ka qenë përgjigja e qetë e kapitenit të dikurshëm i cili ka ndarë mjaft minuta për të biseduar me ndjekësit e shumtë të tij në Instagram.