[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Therje me thikë në rrugën “Emin Duraku” në PrishtinëRr. “Emin Duraku”, Prishtinë  23.01.2017 – 16:47.  Një mashkull K/Shqiptar ka pësuar lëndime trupore, pasi gjatë një përleshje ishte therur me thikë në shpinë nga një i dyshuar mashkull K/Shqiptar. Viktima pas tretmanit mjekësor në QKUK është liruar, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosoves