[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Thaçi skijon në Brezovicë (FOTO)Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka njoftuar me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook se pas nënshkrimit të Ligjit për Investime Strategjike ka vizituar sot Brezovicën ku edhe ka skijuar.

thaci-ne-skijim

“Pasi që nënshkrova Ligjin për Investime Strategjike, vizitova Brezovicën, margaritarin e Ballkanit. Kalova ditë të bukur në skijim dhe pata takim pune me stafin e Qendrës së Skijimit”.

“Jam i përkushtuar që bashkërisht të punojmë, të sjellim investime dhe Qendrën e Skijimit ta bëjmë atraktive për këtë pjesë të Evropës”, ka shkruar Thaçi ne Facebook.

 

thaci-sk