[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tentoi të kalonte rrugën, gruaja përplaset nga tramvaji (Video, +18)Një grua është përplasur nga tramvaji në Toronto Kanada, teksa përpiqej të kalonte në krahun tjetër të rrugës.

Siç shihet edhe në videon e publikuar në rrjetet sociale, gruaja tentoi të kalonte rrugën larg semaforit dhe vijave të bardha, kur është përplasur nga tramvaji, transmeton tema.

Pavarësisht përplasjes, ajo raportohet se ka marrë vetëm disa lëndime të vogla.