[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tentim vrasja e djeshme në Prishtinë:Ja ç’thotë policiaKy është raporti i PK-së:

Rr. Jakov Xoxa, Prishtinë, më 07.02.2017-17:20h. Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar me një mjet të prehtë –thikë viktimën mashkull K-Shqiptar dhe më pas është larguar në drejtim të pa njohur. Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë.