[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Temperaturat kthehen në minus, kujdes veshjenMoti sot në Kosovë, e premte 27 janar 2017 parashikohet të jetë mot kryesisht me vranësira, dhe në disa vende do të paraqitet mjegull.

Era do fryj nga Jug-Lindja deri 15 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga -12-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 5-C.